Leštící pasty 

Počet produktů: 6
Tempo Pasta obsahuje abraziva a tvrdé vosky. Pasta dokonale čistí, leští a konzervuje karoserie automobilů. Vosková pasta odstraňuje z povrchu karoserie mikrovrstvičku zvětralého laku a další nečistoty organického i anorganického původu (asfalt, zbytky hmyzu, olejové skvrny). Výrazně oživuje lesk i původní barvu karoserie. Je vhodná i pro čištění a...

161 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Brusná pasta PFERD G-PP1VPFE Určena na předleštění různých povrchů. Pro ruční leštění - zelená barva. Použití pro: ocel, nerezová ocel (INOX), tvrzené a kalené oceli (nad 38 HRC) Ideální pro použití s brusným plátnem či tvrdými tkaninami. Velmi kvalitní brusivo osvědčeného německého producenta.

358 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Brusná pasta PFERD G-PP2VPMS Určena na předleštění různých povrchů. Pro ruční leštění - šedá barva. Použití pro: hlíník, ostatní neželezné kovy, měkké neželezné kovy, mosaz, měď atd. Ideální pro použití s brusným plátnem či tvrdými tkaninami. Velmi kvalitní brusivo osvědčeného německého producenta.

217 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Brusná pasta PFERD G-PP3VPNE Určena na předleštění povrchů různých barevných neželezných kovů. Pro ruční leštění - hnědá barva. Použití pro: bronz, meď, ostatní neželezné kovy atd. Ideální pro použití s brusným plátnem či tvrdými tkaninami pro docílení optimálního výsledku. Velmi kvalitní brusivo osvědčeného německého producenta.

276 Kč
Na objednávku
Brusná pasta PFERD G-PP4HGP Určena na finální leštění povrchů do vysokého lesku. Pro ruční leštění - růžová barva. Použití pro: hliník, ostatní neželezné kovy, ocel, nerezová ocel (INOX) apod. Ideální pro použití s měkkými hadříky apod. Velmi kvalitní brusivo osvědčeného německého producenta.

312 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Brusná pasta PFERD G-PP5HGPK Určena na finální leštění povrchů do vysokého lesku. Pro ruční leštění - béžová barva. Použití pro: plast Ideální pro použití s měkkými hadříky, flanelem apod. Velmi kvalitní brusivo osvědčeného německého producenta.

497 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Top