Leštící pasty 

Počet produktů: 18
Tempo vosková brusná a lešticí pasta 120g
(0)
Tempo Pasta obsahuje abraziva a tvrdé vosky. Pasta dokonale čistí, leští a konzervuje karoserie automobilů. Vosková pasta odstraňuje z povrchu karoserie mikrovrstvičku zvětralého laku a další nečistoty organického i anorganického původu (asfalt, zbytky hmyzu, olejové skvrny). Výrazně oživuje lesk i původní barvu karoserie. Je vhodná i pro čištění a...
Brusná a lešticí pasta G-PP 1 VP, pro předleštění - ocel a nerez,...
(0)
Brusná pasta PFERD G-PP1VPFE Určena na předleštění různých povrchů. Pro ruční leštění - zelená barva. Použití pro: ocel, nerezová ocel (INOX), tvrzené a kalené oceli (nad 38 HRC) Ideální pro použití s brusným plátnem či tvrdými tkaninami. Velmi kvalitní brusivo osvědčeného německého producenta.
Brusná a lešticí pasta G-PP 4 HGP, pro finální leštění - všechny...
(0)
Brusná pasta PFERD G-PP4HGP Určena na finální leštění povrchů do vysokého lesku. Pro ruční leštění - růžová barva. Použití pro: hliník, ostatní neželezné kovy, ocel, nerezová ocel (INOX) apod. Ideální pro použití s měkkými hadříky apod. Velmi kvalitní brusivo osvědčeného německého producenta.
Brusná a lešticí pasta G-PP 5 HGP, pro finální leštění - plasty,...
(0)
Brusná pasta PFERD G-PP5HGPK Určena na finální leštění povrchů do vysokého lesku. Pro ruční leštění - béžová barva. Použití pro: plast Ideální pro použití s měkkými hadříky, flanelem apod. Velmi kvalitní brusivo osvědčeného německého producenta.
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek

Top