Elektro zkoušečky 

Počet produktů: 11
Multifunkční tester - zkoušečka elektrických obvodů auta
(0)
Víceúčelový (multifunkční) tester elektrických obvodů automobilu ENERGY NE00355 Určeno pro širokou škálu autoelektrikářských prací: - kontrola vnitřního a vnějšího osvětlení vozidla - vyhledávání zkratů a průrazů drátů - kontrola a testování elektrických motorů - kontrola relé, spínačů, diod, pojistek a špatné elektroinstalace vozu - test polarizace...

1 295 Kč
Na dotaz
Tester pro zjištění průtoku proudu přes pojistky automobilu
(0)
Přístroj na testování autopojistek ENERGY NE00354 Určeno pro systémy s nožovými pojistkami. Texter ke zjištění průtoku proudu přes pojistky v elektrické soustavě automobilu. Přístroj je vybaven speciálně tvarovanou „vidličkou“. Velký a dobře čitelný displej pro snadnou orientaci.

1 086 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Zkoušečka elektrických obvodů automobilu, pro stejnosměrný proud -...
(0)
Zkoušečka na elektrické obvody auta ASTA A-7410 Přístroj k detekci (kontrole) zkratů, otevřených obvodů, stav baterie apod. Určeno pro systémy se stejnosměrných proudem do hodnoty napětí 42V. Testování se prování přiložením sondy s tzv. husím krkem k obvodu. Napájení: 2x baterie 9V POZOR: není určeno pro systémy se střídavým proudem!

823 Kč
Není skladem
Zkoušečka napětí 12 - 230V, LCD displej
(0)
Zkoušečka, tzv. měřič napětí s hrotem 12 - 230V Tester použitelný pro stejnosměrný i střídavý proud. Dobře čitelný LCD displej.

45 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Zkoušečka napětí jehlová, rozsah 6 - 24V - ASTA
(0)
Jehlová zkoušečka napětí ASTA A-ACT04 Měřicí rozsah: 6 – 24 V Délka kabelu: 1,2 m Jednoduchá jehlová zkoušečka – tester napětí pro autoservis a dílnu. V případě, že je měřený předmět pod napětím, se rozsvítí žárovka. Přípravek je vybaven i tzv. krokodýlkem, napojeným přes kabel dlouhý 1,2 metru.

83 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek

Top