Ochranné pomůcky 

Počet produktů: 80
Doplňky

Podkategorie

na stránku
Brýle - čirý zorník - FERGUS
(0)
Brýle - čirý zorník - FERGUS Brýle sportovního vzhledu optické třídy 1 s polykarbonátovým zorníkem s úpravou proti poškrábání a orosení (třídy F dle normy EN 166), ochranou proti malému nárazu a nastavitelným úhlem a delkou stranic.AS = ochrana proti poškrábáníAF = ochrana proti zamlžení

223 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Brýle na sváření, výměnná skla
(0)
Ochranné svářečské brýle na sváření s odklápěcími kruhovými zorníky Brýle pro svářeče - odklápěcí kruhové zorníkyModré ochranné nepřímo větrané brýle s odklápěcími kruhovými zorníky třídy F, možností nasazení na dioptrické brýle a ochranou proti záření vznikajícím při svařování, vhodné pro svařování. Vyhovuje normě EN 166.

222 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Brýle ochranné čiré, EN 166 F - BGS 3630
(0)
Brýle ochranné čiré, EN 166 F Odpovídají normě CE EN 166-ochrana proti nárazu s malou energií. Bezbarvé a odolné proti poškrábání. Sportovní design. Poskytuje ochranu proti obecným mechanickým rizikům. Dokonale se přizpůsobí tvaru hlavy díky dvoukomponentnímu držáku. Čočky jsou vyrobeny z polykarbonátu.

204 Kč
Více než 14 dní
Brýle ochranné, čiré EN 166
(0)
Ochranné brýle TopTools Bezbarvé - vhodné i do míst s horším osvětlením. Odpovídají normě CE EN 166

47 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Filtr A1 NR-organické plyny a páry, do masky-NEO tools 97-360
(0)
Filtr A1 NR-organické plyny a páry Určený pro masky typu NEO tools

205 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
GIEVRES - brýle - čirý zorník
(0)
GIEVRES - brýle - čirý zorník Brýle sportovního designu bez obrouček s polykarbonátovým zorníkem třídy 1F dle EN 166. Díky tvaru a měkké vnitřní výstelce skvěle přiléhají na obličej. Zorník s ochranou proti poškrábání a proti zamlžení. Ochrana proti letícím částicím s nízkou energií. Bezbarvý zorník s ochranným filtrem proti UV záření dle EN 170.AS =...

260 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Kukla svářecí, černé odklápěcí sklo 110x90 mm -SK200
(0)
Kukla svářecí, černé odklápěcí sklo 110x90 mm Rozměr skla 90x110 mm.

209 Kč
Více než týden
Nastavitelné ochranné brýle s čirým zorníkem
(0)
Vysoce odolné ochranné brýle BARDEN Pogumované koncovky stanic Díky pogumovaným koncovkám nedochází k nepříjemnému otlačení a jsou lépe snesitelné. Nastavitelné stranice Díky nastavitelným stanicím se brýle přizpůsobí na každý typ hlavy. Prodloužený Zorník Zorník je prodloužen bočními skly, které zamezují vniku částeček do očí z boku brýlí. Zaručují...

139 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Ochranná maska s přilbou na pískování
(0)
Ochranná maska na pískování Výborně větraná maska Hledí má sklo a mřížky Lehká a odolná helma Maska je umístěna uvnitř přilby Přilba je nastavitelná (vejde do hlavy)

637 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Ochranná zástěra pro svářeče, pneuservis 100x80 cm-WELDER
(0)
WELDER - ochranná zástěra pro svářeče 100x80 cm WELDER - ochranná zástěra pro svářeče nebo také vhodné na použití v pneuservisech při přezouvání kol. Rozměry zástěry 100x80 cm.

384 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Ochranné bezpečnostní brýle, čirý zorník-CUSSAY 81
(0)
Ochranné bezpečnostní brýle moderního designu s polykarbonátovým zorníkem třídy 1F dle EN 166. Vysoká kvalita brýlí, které jsou velmi oblíbené mezi mechaniky, díky svému tvaru a dlouhodobé životnosti. Díky tvaru a měkkým vnitřním polštářkům skvěle přiléhají na obličej a nedochází tedy ke vniku prachu. Zároveň nezpůsobují otlačeniny. Brýle obsahují...

605 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Ochranné brýle nastavitelné, čirý zorník
(0)
Brýle vhodné pro práce v průmyslu s nastavitelnou délkou stranic a zorníkem třídy F povrstveným proti oděru. ochrana proti poškrábání ochrana proti zamlžení

110 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Ochranné zátky ,,špunty" do uší
(0)
Ochranné zátky ,,špunty" do uší Pěnové zátkové chrániče. Pár v plastovém sáčku.

8 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Pracovní rukavice DORO, vel. 11
(0)
Pracovní rukavice DORO, vel. 11 Flexibilní ochranné rukavice, které nabízí vynikající obratnost a odolnost. Materiál: Měkká a pohodlná lícová kozí useň. Hřbet je vyroben z pružné bavlněné tkaniny žerzej. Ve spodní části je pružná manžeta se suchým zipem. Využití pro přesné montážní a mechanické práce, manipulaci s nástroji, zemědělské i stavební práce....

88 Kč
Na dotaz
Pracovní rukavice FIELDFARE, máčené ze 3/4 v nitrilu,nepropustná...
(0)
Pracovní ochranné rukavice Fieldfare od výrobce Červa Velikost 10 – vhodná pro většinu rukou. Pletené, bezešvé rukavice. Jsou máčené ze 3/4 v černém nitrilu pro ochranu dlaní a prstů. Na zápěstí je pružný náplet.

44 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Pracovní rukavice GEKON, polomáčený nitril, velikost 10
(0)
Pracovní ochranné rukavice Gekon GEKO G73563 Velikost 10 – univerzální, vhodná pro většinu rukou. Rukavice jsou ušity z bavlny a potažené nitrilem. Vhodné pro servisní, dílenské, zahradnické, stavební i domácí práce. Zápěstí je opatřeno pružným nápletem, díky kterému rukavice drží na rukou. Bílomodrá barevná kombinace, u některých šarží se může mírně lišit.

19 Kč
Na dotaz
Pracovní rukavice HARRIER, polomáčený nitril, velikost 10
(0)
Pracovní ochranné rukavice Harrier od výrobce Červa Velikost 10 – vhodná pro většinu rukou. Rukavice jsou šité z bavlněného úpletu, dlaně a prsty mají máčené v nitrilu. Na zápěstí je pružný náplet.

30 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Pracovní rukavice MICRO FLEX, nylonové, velikost 7
(0)
Pracovní ochranné rukavice MICRO FLEX Velikost 7 Nylonové: vysoce otěruvzdorné, pracovník má přitom dobrou citlivost v dlaních i prstech. Rukavice jsou v bílém provedení.

37 Kč
Více než týden
Pracovní rukavice MULTI FLEX, nylonové s nitrilovou dlaní, velikost 7
(0)
Pracovní ochranné rukavice MULTI FLEX Velikost 7 Nylonový základ, dlaně jsou zdrsněné nitrilovými tečkami. Odolné proti olejům, zachovávají vysokou citlivost při hmatu. Jsou vhodné i pro profesionální použití (např. montáže všeho druhu apod.). Rukavice jsou v černošedém provedení.

98 Kč
Více než týden
Pracovní rukavice MULTI FLEX, nylonové s nitrilovou dlaní, velikost 8
(0)
Pracovní ochranné rukavice MULTI FLEX Velikost 8 Základ je vyroben z nylonu, dlaně jsou zdrsněné nitrilovými tečkami (uchopené předměty méně kloužou). Rukavice jsou odolné proti olejům, přitom si zachovávají vysokou citlivost při hmatu. Jsou vhodné pro hobby i pro profesionální použití. Černošedé provedení.

98 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Pracovní rukavice PELICAN, s kozinkovou dlaní, velikost 10
(0)
Pracovní rukavice Pelican od výrobce Červa Velikost 10 – vhodná pro většinu rukou. Rukavice jsou šité z jemné lícové kozinky v dlani, hřbet je z bílé bavlněné tkaniny. Manžeta na suchý zip zabraňuje sklouznutí z ruky.

52 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Pracovní rukavice TARO, velikost 10
(0)
Pracovní a sportovní rukavice TARO Velikost č. 10 – vyhovující pro většinu rukou Materiál: Kombinace kozí kůže, lycry, SPANDEXu a neoprenpryže. Pohodlné pracovní či sportovní rukavice bez konců u tří prstů. Ideální pro práci s elektrickým nářadím a malými součástkami. Rukavice jsou též vhodné pro sport, např. cyklistiku nebo fitness. Barva:...

178 Kč
Na dotaz
Pracovní rukavice z hovězí štípenky vel. 11
(0)
EIDER ČERVA- Dlaň z šedé hovězí štípenky, hřbet a vyztužená manžeta z červené bavlněné tkaniny, podšívka ve dlani. Velikost- 11   Ověřeno prodejcem: Tento výrobek je ověřen prodejcem a vřele Vám jej doporučuje. -kvalitní zpracování -silná tloušťka hovězí štípenky -v rukavicích se dobře manipulace (neomezují při práci)

64 Kč
Více než týden
Rukavice BUNTING s vrstvou polyuretanu černé, vel. L-9
(0)
BUNTING BLACK -Bezešvý úplet z jemného nylonu, pružná manžeta, dlaň a prsty pokryté tenkou vrstvou polyuretanu, černé.Velikost: 09 - L

27 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Zobrazeno 1 – 24 z 80 položek

Top