Závěsné vůně 

Počet produktů: 10
Vůně do auta Prestige Be Delicious
(0)
Vůně do auta – osvěžovač vzduchu pro zavěšení Prestige Be Delicious Moderní vonítko v atraktivním designu s jemným aroma rozkvetlých květin. Vyrobeno s pomocí nanotechnologií – parfém se odpařuje pomaleji a rovnoměrněji. Díky tomu vydrží vás vůz vonět příjemněji a déle, než s klasickým „stromečkem“.

34 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Vůně do auta Prestige Love Potion
(0)
Vůně do auta – osvěžovač vzduchu pro zavěšení Prestige Love Potion Moderní vonítko se smyslným aroma v atraktivním designu. Vyrobeno s pomocí nanotechnologií – parfém se odpařuje pomaleji a rovnoměrněji. Díky tomu vydrží vás vůz vonět příjemněji a déle, než s klasickým „stromečkem“.

37 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Vůně do auta Prestige Sweet Vanilla
(0)
Vůně do auta – osvěžovač vzduchu pro zavěšení Prestige Sweet Vanilla Moderní vonítko s tradičně oblíbeným aroma vanilky v atraktivním designu. Vyrobeno s pomocí nanotechnologií – parfém se odpařuje pomaleji a rovnoměrněji. Díky tomu vydrží vás vůz vonět příjemněji a déle, než s klasickým „stromečkem“.

34 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Vůně do auta Prestige Syberian Ice
(0)
Vůně do auta – osvěžovač vzduchu pro zavěšení Prestige Syberian Ice Moderní vonítko v atraktivním designu s chladivým aroma evokující led. Vyrobeno s pomocí nanotechnologií – parfém se odpařuje pomaleji a rovnoměrněji. Díky tomu vydrží vás vůz vonět příjemněji a déle, než s klasickým „stromečkem“.

34 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Vůně do auta Prestige The Renegade
(0)
Vůně do auta – osvěžovač vzduchu pro zavěšení Prestige The Renegade Moderní vonítko s energickou vůní v atraktivním designu. Vyrobeno s pomocí nanotechnologií – parfém se odpařuje pomaleji a rovnoměrněji. Díky tomu vydrží vás vůz vonět příjemněji a déle, než s klasickým „stromečkem“.

37 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Vůně do auta Tulip 6th Sense Black
(0)
Vůně do auta – osvěžovač vzduchu pro zavěšení Tulip 6th Sense Black Oblíbené závěsné vonítko s osvěžujícím aroma ledu. Vyrobené ze směsi přírodních a syntetických vůní, celulóza je recyklovaná a vyrábí se v souladu s normami na ochranu životního prostředí s certifikací FSC. Vhodné pro auto, domov, kanceláře, veřejné prostory apod.

21 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Vůně do auta Tulip 6th Sense Coffee
(0)
Vůně do auta – osvěžovač vzduchu pro zavěšení Tulip 6th Sense Coffee Oblíbené závěsné vonítko s velmi příjemným aroma kávy. Vyrobené ze směsi přírodních a syntetických vůní, celulóza je recyklovaná a vyrábí se v souladu s normami na ochranu životního prostředí s certifikací FSC. Vhodné pro auto, domov, kanceláře, veřejné prostory apod.

21 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Vůně do auta Tulip 6th Sense New Car
(0)
Vůně do auta – osvěžovač vzduchu pro zavěšení Tulip 6th Sense New Car Oblíbené závěsné vonítko s příjemným a oblíébeným aroma nového auta. Vyrobené ze směsi přírodních a syntetických vůní, celulóza je recyklovaná a vyrábí se v souladu s normami na ochranu životního prostředí s certifikací FSC. Vhodné pro auto, domov, kanceláře, veřejné prostory apod.

21 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Vůně do auta Wizard Intense Mix 24 ks
(0)
Vůně do auta – osvěžovače vzduchu pro zavěšení Wizard Intense Mix v sadě 24 kusů Ideální pro benzínky, autobazary, obchody apod. Vyrobeno ze směsi přírodních a syntetických vůní s použitím nanotechnologií, díky kterým je vůně silnější a uvolňuje se postupně a déle než u klasických variant. Obsahuje: 3x Vanilla 3x New Car 3x Strawberry 3x Squash 3x White...

368 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Vůně do auta Wizard Intense Mix 60 ks
(0)
Vůně do auta – osvěžovače vzduchu pro zavěšení Wizard Intense Mix ve velké sadě 60 kusů Ideální pro benzínky, autobazary, obchody apod. Vyrobeno ze směsi přírodních a syntetických vůní s použitím nanotechnologií, díky kterým je vůně silnější a uvolňuje se postupně a déle než u klasických variant. Obsahuje: 7x Vanilla 7x Strawberry 7x Squash 7x White Snow...

899 Kč
Stav dodání: 1-3 dny
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek

Top